Logo

fliekNET: Januarie 2016-skedule

Nuus
30 Desember 2015
Hier is Januarie se fliekNET-skedule.
GOOGLE PLUS_Header (0-00-00-00)

fliekNET is vanaf 1 Desember 2015 tot 31 Januarie 2016 op DStv-kanaal 198. Van die gewildste rolprente wat oor die jare in Afrikaans vervaardig is, sal in hierdie tyd op dié kanaal  vertoon word. Hier is Januarie se skedule:

1 Januarie 2016
06:30 Impresario
07:00 Ons Stories
08:00 Wie Laaste Lag
09:30 Daar Doer In Die Fliek
10:00 Alles Wat Mal Is
11:35 Impresario
12:00 Saak Van Geloof
13:30 Daar Doer In Die Fliek
14:00 Orkney Snork Nie - Die Moewie
16:00 Tolla Is Tops
17:35 Daar Doer In Die Fliek
18:00 Ons Stories
19:00 Ons Stories
20:00 Wolwedans In Die Skemer
22:00 Netnou Hoor Die Kinders
23:45 Alles Wat Mal Is

2 Januarie 2016
01:30 Daar Doer In Die Bosveld
02:35 Nooi Van My Hart
04:05 Wie Laaste Lag
05:30 Saak Van Geloof
07:00 Ons Stories
08:00 Orkney Snork Nie - Die Moewie
10:00 Tolla Is Tops
11:35 Ons Stories
12:30 Ons Stories
13:30 Wolwedans In Die Skemer
15:30 Netnou Hoor Die Kinders
17:00 Alles Wat Mal Is
18:45 Daar Doer In Die Bosveld
20:00 Die Sersant En Die Tiger Moth
21:30 My Liedjie Van Verlange
23:00 Lipstiek Dipstiek

3 Januarie 2016
00:35 Impresario
01:00 Alles Wat Mal Is
02:35 Daar Doer In Die Fliek
03:00 Faan Se Trein
05:00 Ons Stories
06:00 Khumba
07:30 Daar Doer In Die Fliek
08:00 Impresario
08:30 Tolla Is Tops
10:05 Th ere's A Zulu On My Stoep
11:45 Sweet And Short
13:30 Panic Mechanic
15:30 My Liedjie Van Verlange
17:00 Hoofmeisie
19:00 Impresario
20:00 You Must Be Joking
21:35 You Must Be Joking Too
23:00 Tolla Is Tops

4 Januarie 2016
00:35 There's A Zulu On My Stoep
02:10 Panic Mechanic
04:00 Ouma Se Slim Kind
06:00 Ongewenste Vreemdeling
08:00 Wolwedans In Die Skemer
10:00 Netnou Hoor Die Kinders
11:30 Alles Wat Mal Is
13:05 Daar Doer In Die Bosveld
14:15 Die Sersant En Die Tiger Moth
15:45 My Liedjie Van Verlange
17:05 Ongewenste Vreemdeling
19:00 Daar Doer In Die Fliek
19:30 Impresario
20:00 Geluksdal
21:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
22:00 Die Kandidaat

5 Januarie 2016
00:00 Ouma Se Slim Kind
01:40 Die Silwerskermfees Kortflieks
02:06 My Liedjie Van Verlange
03:30 Lipstiek Dipstiek
05:15 Die Silwerskermfees Kortflieks
06:00 Netnou Hoor Die Kinders
07:30 Daar Doer In Die Fliek
08:00 Die Sersant En Die Tiger Moth
09:30 My Liedjie Van Verlange
11:00 Boland!
12:30 Daar Doer In Die Fliek
13:00 Impresario
13:30 Geluksdal
15:05 Die Silwerskermfees Kortflieks
15:30 Die Kandidaat
17:30 My Liedjie Van Verlange
19:00 Impresario
20:00 Jimmy In Pienk
21:45 Vrou Soek Boer

6 Januarie 2016
00:00 Wat Maak Oom Kallie Daar
01:30 Die Sersant En Die Tiger Moth
03:00 Lipstiek Dipstiek
04:35 My Liedjie Van Verlange
06:00 Hoofmeisie
08:00 Geluksdal
09:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
10:00 Die Kandidaat
12:00 Netnou Hoor Die Kinders
13:30 Jimmy In Pienk
15:05 Vrou Soek Boer
17:10 Liewe Hemel Genis
18:30 Die Sersant En Die Tiger Moth
20:00 Vyfster: Die Slot
21:30 Verraaiers
23:35 Boerboel De Wet

7 Januarie 2016
01:00 Geluksdal
02:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
03:00 Die Kandidaat
05:00 My Liedjie Van Verlange
06:30 Impresario
07:30 Daar Doer In Die Fliek
08:00 Jimmy In Pienk
09:35 Vrou Soek Boer
11:40 Hoofmeisie
13:30 Vyfster: Die Slot
15:00 Verraaiers
17:05 Saak Van Geloof
18:35 My Liedjie Van Verlange
20:00 Agent 2000
21:38 Die Silwerskermfees Kortflieks
22:04 Alles Wat Mal Is
23:38 Pretville

8 Januarie 2016
01:10 Jimmy In Pienk
03:00 Vrou Soek Boer
05:05 Liewe Hemel Genis
06:30 Die Sersant En Die Tiger Moth
08:00 Vyfster: Die Slot
09:30 Verraaiers
11:35 Die Kandidaat
13:20 Agent 2000
15:00 Die Silwerskermfees Kortflieks
15:30 Alles Wat Mal Is
17:05 Geluksdal
18:40 Nommer Asseblief
20:10 Ongewenste Vreemdeling
22:00 My Broer Se Bril
23:45 Bosveldhotel - Die Movie

9 Januarie 2016
01:15 Vyfster: Die Slot
02:45 Verraaiers
05:00 Saak Van Geloof
06:30 My Liedjie Van Verlange
08:00 Agent 2000
09:37 Die Silwerskermfees Kortflieks
10:02 Alles Wat Mal Is
11:35 Wolwedans In Die Skemer
13:30 Ongewenste Vreemdeling
15:30 My Broer Se Bril
17:15 Alles Sal Regkom
18:40 En Die Vonke Spat
20:00 As Jy Sing
22:00 Seun Van Die Wildtemmer
23:30 Jimmy In Pienk

10 Januarie 2016
1:05 Agent 2000
3:00 Alles Wat Mal Is
4:35 Wolwedans In Die Skemer
6:30 Nommer Asseblief
8:00 Jimmy In Pienk
9:35 Daar Doer In Die Fliek
10:00 My Broer Se Bril
11:40 Die Silwerskermfees Kortflieks
12:15 Alles Sal Regkom
13:40 As Jy Sing
15:30 Seun Van Die Wildtemmer
17:00 Hier's Ons Weer!
18:25 Prince Van Pretoria
20:00 Stuur Groete Aan Mannetjies Roux
21:30 Agter Elke Man
23:30 My Liedjie Van Verlange

11 Januarie 2016
01:00 Ongewenste Vreemdeling
03:00 My Broer Se Bril
04:45 Alles Sal Regkom
06:15 En Die Vonke Spat
08:00 As Jy Sing
10:00 Seun Van Die Wildtemmer
11:30 Prince Van Pretoria
13:05 Stuur Groete Aan Mannetjies Roux
14:35 Agter Elke Man
16:30 My Liedjie Van Verlange
18:00 Verraaiers
20:05 Faan Se Trein
22:00 Nicolene
23:30 Ons Stories

12 Januarie 2016
00:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
01:00 Impresario
01:30 Skelms
03:10 As Jy Sing
05:00 Seun Van Die Wildtemmer
06:30 Prince Van Pretoria
08:05 Stuur Groete Aan Mannetjies Roux
09:35 Agter Elke Man
11:30 My Liedjie Van Verlange
13:00 Faan Se Trein
15:00 Nicolene
16:30 Ons Stories
17:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
18:00 Impresario
18:30 Skelms
20:05 Pad Na Jou Hart
22:00 Jy's Lieflik Vanaand
23:30 Die Silwerskermfees Kortflieks

13 Januarie 2016
00:00 Ons Stories
01:00 Daar Doer In Die Fliek
01:30 Die Bankrower
03:00 Stuur Groete Aan Mannetjies Roux
04:30 Agter Elke Man
06:30 My Liedjie Van Verlange
08:00 Faan Se Trein
10:00 Nicolene
11:30 Ons Stories
12:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
13:00 Pad Na Jou Hart
15:00 Jy's Lieflik Vanaand
16:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
17:00 Ons Stories
18:00 Daar Doer In Die Fliek
18:30 Die Bankrower
20:00 Mirage Eskader
21:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
22:05 Jakkalsdraai Se Mense

14 Januarie 2016
00:00 Saak Van Geloof
01:30 Faan Se Trein
03:30 Nicolene
05:00 Ons Stories
06:00 Die Silwerskermfees Kortflieks
06:30 Impresario
07:00 Ons Stories
08:00 Pad Na Jou Hart
10:00 Jy's Lieflik Vanaand
11:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
12:00 Ons Stories
13:00 Daar Doer In Die Fliek
13:30 Die Bankrower
15:00 Mirage Eskader
16:40 Die Silwerskermfees Kortflieks
17:10 Jakkalsdraai Se Mense
19:00 Saak Van Geloof
20:30 Altyd In My Drome
22:05 100m Leeuloop
23:40 Tolla Is Tops

15 Janaurie 2016
01:30 You Must Be Joking
03:05 Pad Na Jou Hart
05:00 Jy's Lieflik Vanaand
06:30 Ons Stories
07:30 Impresario
08:00 Mirage Eskader
09:40 Die Silwerskermfees Kortflieks
10:10 Jakkalsdraai Se Mense
12:00 Saak Van Geloof
13:30 Altyd In My Drome
15:05 100m Leeuloop
16:30 Tolla Is Tops
18:05 You Must Be Joking
20:00 Inspan
21:30 Ons Stories
22:30 Nag Van Vrees

16 Januarie 2016
00:00 Wolwedans In Die Skemer
02:00 Mirage Eskader
03:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
04:05 Jakkalsdraai Se Mense
05:45 Saak Van Geloof
07:15 Ons Stories
08:05 Altyd In My Drome
09:40 100m Leeuloop
11:30 Tolla Is Tops
13:05 You Must Be Joking
14:45 Ons Stories
15:35 Nag Van Vrees
17:00 Wolwedans In Die Skemer
19:00 Daar Doer In Die Fliek
19:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
20:00 My Naam Is Dingetjie
21:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
22:00 Egoli: Afrikaners Is Plesierig
23:45 Hoofmeisie

17 Januarie 2016
01:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
02:00 Altyd In My Drome
03:35 100m Leeuloop
05:15 Tolla Is Tops
07:00 You Must Be Joking
08:32 Inspan
10:00 Nag Van Vrees
11:30 Wolwedans In Die Skemer
13:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
14:00 My Naam Is Dingetjie
15:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
16:00 Egoli: Afrikaners Is Plesierig
18:00 Hoofmeisie
20:00 Katrina
22:00 Pappalap
23:30 Nooi Van My Hart

18 Januarie 2016
01:00 Alles Sal Regkom
02:30 Inspan
04:00 Ons Stories
05:00 Nag Van Vrees
06:30 Wolwedans In Die Skemer
08:30 My Naam Is Dingetjie
10:00 Egoli: Afrikaners Is Plesierig
12:00 100m Leeuloop
12:00 Hoofmeisie
13:45 Katrina
15:30 Pappalap
17:00 Nooi Van My Hart
18:30 Alles Sal Regkom
20:00 Arende
22:00 Plekkie In Die Son
23:30 Ons Stories

19 Januarie 2016
00:30 Liefste Madelein
02:10 My Naam Is Dingetjie
04:00 Egoli: Afrikaners Is Plesierig
06:00 Hoofmeisie
08:00 Katrina
10:00 Pappalap
11:30 Nooi Van My Hart
13:00 Alles Sal Regkom
14:30 Arende
16:30 Plekkie In Die Son
18:00 Ons Stories
19:00 Impresario
19:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
20:00 Klein Karoo
21:40 Die Silwerskermfees Kortflieks
22:10 Kom Saam Vanaand

20 Januarie 2016
00:00 Die Kruger Miljoene
01:30 Katrina
03:30 Pappalap
05:00 Nooi Van My Hart
06:30 Alles Sal Regkom
08:00 Arende
10:00 Plekkie In Die Son
11:30 Ons Stories
12:30 Liefste Madelein
14:10 Klein Karoo
16:00 Kom Saam Vanaand
17:35 Die Kruger Miljoene
19:00 Daar Doer In Die Fliek
19:30 Impresario
20:00 Die Ongelooflike Avonture Van Hanna Hoekom
21:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
22:00 Die Wonderwerker

21 Januarie 2016
00:02 Die Groen Faktor
01:35 Arende
03:30 Plekkie In Die Son
05:00 Ons Stories
06:00 Liefste Madelein
07:40 Die Silwerskermfees Kortflieks
08:10 Klein Karoo
10:00 Kom Saam Vanaand
11:35 Die Kruger Miljoene
13:00 Die Ongelooflike Avonture Van Hanna Hoekom
14:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
15:00 Die Wonderwerker
17:02 Die Groen Faktor
18:35 Hans En Die Rooinek
20:05 Dada En Die Flower
21:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
22:02 Verkeerde Nommer
23:36 Diamant En Die Dief

22 Januarie 2016
01:30 Klein Karoo
03:05 Die Silwerskermfees Kortflieks
03:32 Kom Saam Vanaand
05:06 Die Kruger Miljoene
06:30 Daar Doer In Die Fliek
07:00 Ons Stories
08:00 Die Ongelooflike Avonture Van Hanna Hoekom
09:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
10:00 Die Wonderwerker
12:05 Die Groen Faktor
13:45 Dada En Die Flower
15:15 Die Silwerskermfees Kortflieks
15:45 Verkeerde Nommer
17:30 Diamant En Die Dief
19:30 Daar Doer In Die Fliek
20:00 Spook Van Uniondale
21:45 Die Silwerskermfees Kortflieks
22:15 Die Bankrower

23 Januarie 2016
00:00 Ons Stories
01:00 Netnou Hoor Die Kinders
02:30 Die Ongelooflike Avonture Van Hanna Hoekom
04:05 Die Silwerskermfees Kortflieks
04:30 Die Wonderwerker
06:35 Die Groen Faktor
08:15 Dada En Die Flower
10:00 Verkeerde Nommer
11:40 Diamant En Die Dief
13:30 Spook Van Uniondale
15:30 Die Bankrower
17:00 Ons Stories
18:00 Netnou Hoor Die Kinders
19:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
20:00 Leading Lady
21:37 Eendag Vir Altyd
23:10 Ons Stories

24 Januarie 2016
00:00 Stadig Oor Die Klippe
01:35 Dada En Die Flower
03:05 Die Silwerskermfees Kortflieks
03:32 Verkeerde Nommer
05:10 Diamant En Die Dief
07:00 Daar Doer In Die Fliek
07:30 Impresario
08:00 Spook Van Uniondale
10:00 Die Bankrower
11:30 Ons Stories
12:30 Netnou Hoor Die Kinders
14:00 Leading Lady
15:38 Eendag Vir Altyd
17:10 Ons Stories
18:00 Stadig Oor Die Klippe
19:32 Die Silwerskermfees Kortflieks
20:00 Lien Se Lankstaanskoene
21:30 Danie Bosman
23:45 Die Kruger Miljoene

25 Januarie 2016
01:15 Die Silwerskermfees Kortflieks
01:45 Spook Van Uniondale
03:30 Die Bankrower
05:00 Ons Stories
06:00 Netnou Hoor Die Kinders
07:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
08:00 Leading Lady
09:38 Daar Doer In Die Fliek
10:05 Eendag Vir Altyd
11:40 Ons Stories
12:30 Stadig Oor Die Klippe
14:05 Lien Se Lankstaanskoene
15:35 Danie Bosman
18:00 Die Kruger Miljoene
19:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
20:00 Koringberg
21:40 Die Posman
23:00 Paljas

26 Januarie 2016
01:00 Daar Doer In Die Fliek
01:30 Leading Lady
03:08 Eendag Vir Altyd
04:40 Ons Stories
05:30 Stadig Oor Die Klippe
07:05 Daar Doer In Die Fliek
07:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
08:00 Lien Se Lankstaanskoene
09:45 Danie Bosman
12:00 Die Kruger Miljoene
13:30 Die Silwerskermfees Kortflieks
14:00 Die Posman
15:30 Paljas
17:30 Diamant En Die Dief
19:30 Daar Doer In Die Fliek
20:00 As Ons Twee Eers Getroud Is
21:30 Agter Elke Man
23:30 Jimmy In Pienk

27 Januarie 2016
01:15 Ons Stories
02:05 Lien Se Lankstaanskoene
03:05 Danie Bosman
05:15 Die Kruger Miljoene
06:45 Die Silwerskermfees Kortflieks
07:15 Impresario
08:15 Die Posman
09:40 Paljas
12:00 Diamant En Die Dief
14:00 Daar Doer In Die Fliek
14:30 Impresario
15:00 As Ons Twee Eers Getroud Is
16:30 Agter Elke Man
18:30 Jimmy In Pienk
20:05 Skollie
21:30 Geheim Van Onderplaas
23:00 Ons Stories

28 Januarie 2016
00:00 Nooi Van My Hart
01:30 Die Posman
03:00 Paljas
05:00 Diamant En Die Dief
07:00 Daar Doer In Die Fliek
07:30 Impresario
08:00 As Ons Twee Eers Getroud Is
09:30 Agter Elke Man
11:30 Jimmy In Pienk
13:05 Ons Stories
14:00 Skollie
15:30 Geheim Van Onderplaas
17:00 Ons Stories
18:00 Nooi Van My Hart
19:30 Daar Doer In Die Fliek
20:00 Troudag Van Tant Ralie
21:30 Fanie Fourie's Lobola
23:10 Lokval In Venesië

29 Januarie 2016
00:45 Fratse In Die Vloot
02:10 As Ons Twee Eers Getroud Is
03:30 Agter Elke Man
05:15 Jimmy In Pienk
07:00 Ons Stories
08:00 Skollie
09:30 Geheim Van Onderplaas
11:00 Ons Stories
12:00 Nooi Van My Hart
13:30 Troudag Van Tant Ralie
15:00 Fanie Fourie's Lobola
16:45 Lokval In Venesië
18:30 Fratse In Die Vloot
20:00 Dans Van Die Flamink
21:35 Die Silwerskermfees Kortflieks
22:00 Nag Van Die 19de
23:35 Die Silwerskermfees Kortflieks

30 Januarie 2016
00:05 Ses Soldate
01:45 Aanslag Op Kariba
03:30 Skollie
05:00 Geheim Van Onderplaas
06:30 Nooi Van My Hart
08:00 Troudag Van Tant Ralie
09:30 Fanie Fourie's Lobola
11:15 Lokval In Venesië
13:00 Fratse In Die Vloot
14:30 Dans Van Die Flamink
16:05 Nag Van Die 19de
17:40 Aanslag Op Kariba
19:30 Daar Doer In Die Fliek
20:00 Egoli: Afrikaners Is Plesierig
22:00 Liefde Vir Lelik
23:30 Lelik Is My Offer

31 Januarie 2016
01:10 Ons Stories
02:15 Troudag Van Tant Ralie
03:45 Fanie Fourie's Lobola
05:30 Lokval In Venesië
07:00 Fratse In Die Vloot
08:30 Jimmy In Pienk
10:10 Klein Karoo
12:00 Agent 2000
13:45 Egoli: Afrikaners Is Plesierig
15:30 Liefde Vir Lelik
17:00 Lelik Is My Offer
18:35 Ons Stories
19:35 Pretville
21:10 Orkney Snork Nie - Die Moewie
23:00 Paljas

1 Februarie 2016
1:00 Dit Was Aand En Dit Was More
2:40 Egoli: Afrikaners Is Plesierig
4:30 Liefde Vir Lelik